Föremål som liknar oljemålning Hellström
3058 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 21 november 2022
9107 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 26 september 2022
3205 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 februari 2020
1049 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 7 oktober 2019
9602 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2019
2259 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2019
3339 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 6 maj 2019
9115 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 29 april 2019
6274 Oljemålning
Lars Hellström, Kvädö, signerad. Olja på pannå, 60x75
Såld: 100 kr
Såldes den 25 februari 2019